Відкриття Книжкового дворика

16 листопада 2016 р. відбулося довгоочікуване відкриття Книжкового дворика.

Ми довго мріяли про те, щоб створити біля бібліотеки затишний майданчик зі сценою для виступів, креативними лавками, полицями для буккросингу, клумбами з квітами. І нарешті наша мрія здійснилася!

 

dsc_0590

Довгоочікувана мить – керівник КЗ “Запорізька обласна бібліотека для юнацтва” ЗОР Вікторія Писанець оголошує Книжковий дворик відкритим!

 

Процес створення Книжкового дворика був довготривалим та складався з багатьох елементів. Це і громадська конференція, і пошук волонтерів, і зібрання мешканців сусідніх будинків, і тренінг з написання проектів – усе це сприяло формуванню цілісної концепції ідеї Книжкового дворика. Та найважливішим є те, що наш проект став фіналістом конкурсу “Ми – це місто” від ВАТ “Запоріжсталь” та здобув грант на втілення нашої мрії у життя.

dsc_0604

Привітати нас зі святом завітав депутат Запорізької обласної ради, начальник управління контролю процесів ВАТ “Запоріжсталь” Ярослав Криль.

 

Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації завжди підтримує інноваційні проекти бібліотек.

dsc_0613

Директор департаменту  Владислав Мороко висловив сподівання, що Книжковий Дворик стане справжньою окрасою Запоріжжя.

 

Також велику підтримку у створенні Книжкового дворика колектив бібліотеки отримує від органів місцевого самоврядування.

dsc_0615

Зі словами привітання з нагоди відкриття Книжкового дворика до всіх присутніх звернувся депутат Запорізької міської ради Олександр Воронцов.

Процес втілення в життя ідеї Книжкового дворика довів, що навіть найбільшу мету можна легко досягнути, якщо об’єднати зусилля. Ми неймовірно вдячні представникам громади, мешканцям сусідніх будинків за щирість, небайдужість та зацікавленість у якнайшвидшому створенні Книжкового дворика.

dsc_0626

 

dsc_0622

А також ми дуже вдячні нашому партнеру Олександру Рудику, який створив сцену, дерево з поличками для буккросингу та креативні лавки.

Першими відвідувачами Книжкового дворика стали наші наймолодші читачі з дитячого садочка “Бджілка”.

dsc_0563

Дітлахи взяли участь у цікавому майстер-класі з виготовлення іграшок.

dsc_0636

Тож ніхто з наших маленьких гостей не залишився без подарунка!

 

Також на свято завітали вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Запорізької області.

dsc_0571

Звісно, відкриття Книжкового дворика не могло минути без наших добрих друзів – студентів Запорізького будівельного коледжу.

dsc_0576

dsc_0558

Завершилося свято відкриття Книжкового дворика концертом, який підготували студенти коледжу та вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Запорізької області.

dsc_0669 dsc_0647

 

Тож наша мрія здійснилась! Книжковий дворик відкрито! З весни на Книжковому дворику будуть проходити літературні вечори, концерти, фотосушки, театральні вистави та багато іншого.

Приходьте до Книжкового дворика!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *