2 квітня-Всесвітній день розповсюдження знань про аутизм

Щорічно 2 квітня у світі відзначається День поширення інформації щодо проблем аутизму, невиліковного захворювання. Адже чисельність дітей, які страждають аутизмом, висока і має величезні наслідки як для дітей,так і для їх сімей, громад і товариств.

Запорізька обласна бібліотека для юнацтва вже декілька років співпрацює з Дніпровським відділенням комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування,де на обліку багато дітей з ціею проблемою.

Напередодні свята до бібліотеки завітала Зоя Валентінівна Мережко, керівник відділеня, яка принесла для відвідуівачів бібліотеки власноручно виготовлену співробітниками центру інтерактивну газету за темою. Співробітники центру вважають, що поширення інформації про аутизм допоможе сім’ям, в яких народжуються такі діти, рухатися правильним шляхом. Адже чим раніше буде виявлено аутизм у дитини, тим більший ефект дасть терапія захворювання.

В цей день організовуються різні освітні заходи, присвячені інформуванню суспільства про проблему аутизму.Це робиться для того, щоб  підкреслити необхідність допомоги людям, що страждають від аутизму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *