«Cвітове кафе» для підопічних Запорізької філії Міжнародної антинаркотичної асоціації

Чергова зустріч Лариси Головко (провідного бібліотекаря Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва) з  підопічними Запорізької філії Міжнародної антинароктичної асоціації (ЗФ МАА) відбулась у форматі світового кафе «Участь молоді у житті громади».

Перед початком роботи кафе відвідувачі згадали, звідки взявся термін «Молодь» та які молодіжні субкультури їм відомі, обговорили основні риси сучасної молоді.

Від ведучої Лариси Головко учасники дізнались про правила роботи світового кафе і вибрали трьох модераторів столів –  Андрія, Ігоря та Дениса, які, в свою чергу, самі розподілили присутніх на три команди.

Створили три столи для обговорення учасниками за темами: «Що ви думаєте про участь молоді в управлінні державою на місцевому та регіональному рівні?»,  «Які права має молодь в Україні?» , «Яка мета молодіжної політики Ради Європи?».

Гравці плідно попрацювали за всіма столами, активно обговорили важливі питання,  що стосуються молоді України.

«Знаєте, подібний захід змусив мене задуматися про своє майбутнє. Щось мене подобається, а деякі події в Україні викликають смуток. Але нам здаватися не варто, бо все в наших руках! І не треба чекати допомоги ні від кого, молодь сама може будувати своє майбутне. Нам треба вчити англійську та інші мови для спілкування з молоддю Європи і ретельніше планувати своє життя », -поділився своїми роздумами з іншими учасниками юнак Андрій.

Наприкінці заходу модератори столів по черзі репрезентували напрацьовані результати роботи на запропоновані теми. Кожній команді учасники інших команд мали право ставити питання після презетації. Виникали чудові дискусії між підопічними центру, під час яких було запропоновано багато цікавих їдей.

Майже всі учасники кафе залишилися задоволені інтерактивним форматом і вже домовляються з Ларисою Головко, співробітником бібліотеки для юнацтва, про нову зустріч у форматі «Що? Де? Коли?».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *