Прочитали, сподобалося!

Люко Дашвар “Ініціація”.

Романи Люко Дашвар завжди викликають інтерес, бо вони про наше життя, іноді неймовірне і болюче,і  про нас, неоднозначних і вразливих.

Сюжет, як завжди, багатоходовий.

Стара Костомарова не пам`ятає, як опинилася на тому забутому Богом хуторі, ставши жертвою чорних ріелтерів.

Семен Перегуда дав їй притулок, навіть вийшов на нотаріуса Германа, який обдурив бабцю.  Та одного разу, повернувшись додому, побачив, що хата згоріла, а стара зникла.

У цей час дівчина Меланія з Києва потрапляє у вир дивних подій. Їй сняться жахи, вона знайомиться з хлопцем, у якого захохується до нестями. Те кохання розбивається на друзки, а разом з ним і віра в людей.

Як примхливо і парадоксально уживаються в людській душі добре і зле! Цинічний, непорядний нотаріус заступається за безродного пса. Жінка-зозуля, яка покинула двох маленьких дітей і все життя вешталася по чоловіках, шукаючи “справжнього” кохання, знаходить у лісі бабцю, яка нічогісінько не пам`ятає (більше того – з великим, кудлатим псом), і забирає їх до себе, в однокімнатну квартиру, піклуючись про обох…

Як легко втратити кохання, як просто зрадити собі! Як важко, іноді неможливо, все виправити.

Події стрімко розвиваються, наближаючи зустріч героїв, яка стане моментом істини та ініціацією на право називатися людиною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *