Docudays UA vs «Долоні»

17 вересня 2020 року в Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва відбулося святкове відкриття нового постійно діючого кіноклубу медіапросвіти з прав людини Docudays UA «Долоні» (ГО Комунікаційний центр «Долоні»).
Захід розпочали учні і викладачі Запорізької дитячої музичної школи № 3 чудовим концертом «Музика кіно», створивши атмосферу затишку і довіри у глядачів.
Потім всі учасники дійства пройшли в глядацьку залу, де їх чекали модератор заходу – Лариса Головко та експерт – Ігор Гармаш (онлайн). Запорізький культурний діяч, який зараз мешкає у Львові, привітав учасників заходу: «Вітаю всіх з ще одним осередком Кіноклубу медіапросвіти з прав людини Docudays у Запоріжжі!. На мою думку, фільм «Dixieland» – один з найкращих в колекції документальних фільмів, який обов’язково треба подивитися кожній свідомій людині. В стрічці немає нав`язування авторських поглядів глядачам. Кожний робить свої висновки».
Після привітального слова організаторів та знайомства з правилами роботи клубів Docudays UA, гостей запросили до перегляду та обговорення документального фільму Романа Бондарчука «Dixieland» (2015 р.), де розповідається про нелегкі будні херсонського дитячого джазового оркестру «Dixie Land» та його учасників.
Лариса Головко (модератор кіноклубу) зізнається: «Такий фільм не може залишити байдужим нікого. Сьогодні ми не сперечалися, не було дискусії. А було якесь таїнство обговорення найкращих властивостей людини. Це важлива тема про відповідальність і людяність».
Учасниця заходу Лариса Дейнега, викладачка Національного університету «Запорізька політехніка», зазначила: «Такий фільм варто подивитися, особливо мені, як викладачу. Цей фільм з таким післясмаком. Йдеш з показу і про щось думаєш, про своє, про викладацьке…, про відповідальність».
Наступний показ з обговоренням документального фільму у кіноклубі з прав людини Docudays UA «Долоні» відбудеться у жовтні з дотриманням всіх карантинних норм. Чекайте на анонс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *