Гранд-Майстер (до 75-річчя від дня народження Анджея Сапковського)

Одного разу погляд 40-річного економіста, що працював у сфері зовнішньої торгівлі, випадково впав на оголошення про конкурс фантастичного оповідання в журналі “Fantastik`s”, який купував для свого сина…

“Потім казали, що чоловік той прийшов з півночі, через браму Линварів”. І з цих слів у 1986 році почалася історія пригод відьмака Геральта, яка гримить уже 30 років та удостоєна безлічі премій і винагород.

Друга відома сага – про Рейневана розпочинається з того, що чехи збунтувалися проти Риму і розпочали боротьбу з усією Європою.

На цьому тлі – пригоди Рейневана, лікаря, чарівника, палкого коханця, хороброго воїна і спеціаліста з потрапляння в різні халепи.

За ним женуться інквізиція, члени таємного лицарського ордену, родичі чоловіка, якому він наставив роги…

Пройшовши через безліч випробувань, набравшись розуму, Рейневан перетворився на одного з кращих гуситських шпигунів. І могутньому магу Рейневану доведеться ризикнути життям, захищаючи власне переконання і рятуючи кохану з лап інквізиції.

Читайте книжки Анджея Сапковського, бо мало що дарує таку внутрішню гармонію, як фентезійні світи. Вони відганяють ракетні обстріли на периферію свідомості, але, водночас, зберігають міцний зв`язок з реальністю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *