Казкотерапія для дорослих і малят

Лікування казкою або казкотерапія – це один із найдієвіших способів коректування поведінки дитини.

Терапевтичні казки відрізняються від звичайних тим, що завжди спрямовані на вирішення певної проблеми. Казка може допомогти дитині подолати страхи, навчитися знаходити вихід зі складної ситуації, позбутися стресу тощо. До того ж, читання казки та обговорення поведінки персонажів значно ефективніше, ніж виховна бесіда.

Однак не лише малюкам може бути корисним читання таких творів. Як стверджує запорізька письменниця та казкотерапевтка Юлія Чмельова, вікових обмежень та протипоказань такий вид терапії не має.

Книжки Юлії – це не просто збірки авторських казок для дітей, а й методичні посібники для батьків, адже наприкінці кожного видання містяться рекомендації та творчі завдання для роботи над кожним твором.

Послухати інтерв’ю з авторкою та дізнатися більше про казкотерапію можна тут – Читацький щоденник. Зошит 5. Юлія Чмельова

У нашому фонді відтепер є такі книжки Юлії Чмельової:

«Історії Веселкового Равлика»

 

Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Головним героєм збірки є Веселковий Равлик, який знайомить дітей зі своїми друзями, що дуже успішно долають труднощі, вчаться бути самостійними, мають сміливість досягти своєї мети, допомагають одне одному у складних обставинах.

 

«Мышонок Сырные Ушки»

 

Для молодшого шкільного віку.

У книзі ви дізнаєтесь, як Мишеня Сирні Вушка зі своїм другом Світлячком знаходить зірку, що впала з височини, та повертають її на небо. А також про мандрівку друзів до Міста Хмаринок, де їм відкриється безліч таємниць про те, звідки беруться хмари, як з’являється сніг та чому вітри бувають такими різними. Крім цього Мишеня вчиться піклуватися про ліс та дізнається, як створюють різнокольорові фарби.

 

«Яблочные сказки»

 

Для матусь і доньок.

Книга буде цікава як юним дівчатам, так і дорослим жінкам. Казки можуть стати чудовим приводом для розмови мами й доньки на серйозні жіночі теми. Збірка присвячена темі родинних цінностей, стосунків матері й дитини, психогенного безпліддя.

 

«Потешные зверюшки»

 

Для найменших.

Збірка віршиків та загадок про тварин.

 

Про авторку:

Юлія Чмельова – дитяча письменниця, казкотерапевтка, арт-терапевтка, авторка та ведуча трансформаційних ігор.

Дякуємо письменниці за подаровані нашій бібліотеці книжки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *