Книга про те, як стати справжньою людиною

Звідки беруться патріоти і герої України? Відповідь на це запитання -в книзі Валентини Михайлової «З Україною в серці».

29 листопада 2016 року в комунальному закладі «Запорізька обласна бібліотека для юнацтва» Запорізької обласної ради відбулася прем`єра книги про запоріжців – воїнів АТО.

Герої нарисів – Андрій Дячко, Олег Коломоєць, Денис Безтужев – спілкуючись зі студентами Запорізького металургійного коледжу ЗДІА, зазначили, що в нашому житті є речі більш важливі, ніж матеріальна метушня. І це стає зрозуміло там, за межею миру.

Олег Коломоєць: «Автор звертає увагу на те, як народжуються герої. В книзі 25 історій, але вона присвячується всім бійцям, всім воїнам… На передовій важко, це інший світ. Коли люди виходять звідти, у них змінюється світогляд. Потрібно зрозуміти речі більш важливі, ніж матеріальне життя. Треба виграти війну за розум людей, потрібно приділити увагу розвитку духовності, культури, філософії».

Денис Безтужев: «Книга про те, щоб зрозуміти людину, яка покинула все і пішла захищати країну. Там люди з різною освітою, різним матеріальним станом, але об`єднані однією метою. Багато цікавих фактів, геройських вчинків. Коли людина усвідомлює всю важливість ситуації, вона йде захищати свою землю».

dsc_0964

Андрій Дячко: «Ми так само, як ви, росли.Ніхто не народжується героєм, там ти працюєш над собою, зі своїм страхом. Чоловік сам себе виховує. Це автономна структура.Чоловік зростає в боротьбі, він повинен випробувати себе: в житті, спорті чи в іншій діяльності. Чоловік любить своїх рідних, землю, державу і готовий їх захищати».

dsc_0948

Валентина Михайлова: «Це не просто слова, це слова моєї душі. В кожному нарисі – глибина роздумів із життя мого героя. Їх 25, до 25-річчя незалежності України. Хлопці, які пішли захищати нас з вами – це справжні герої і мені хотілося кожному з них низько вклонитися. Учасників АТО багато і своєю книгою я хотіла висловити всім велику подяку».

Велику подяку висловили студенти і бібліотекарі нашим героям, а самі вони вважають, що не зробили нічого особливого, просто пішли захищати Україну.

dsc_0972

В.о. директора комунального закладу

«Запорізька обласна бібліотека для юнацтва»

Запорізької обласної ради

В. Писанець

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *