Книжковий Арсенал у Zp_ОБЮ

Фестивальмо разом!

Наша бібліотека відкриває посольство Книжкового Арсеналу! Так-так, друзі, вам не почулося!

Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» буде проведено у гібридному форматі: онлайн та офлайн. Тож, запрошуємо вас на живі зустрічі із запорізькими письменниками та спільні перегляди подій, які будуть відбуватись під час Фестивалю у Києві.

 

Програма заходів Книжкового Арсеналу у Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва:

  • 23 червня 18:30 – поетичні читання Олени Ольшанської на Книжковому дворику.

Олена Ольшанська – поетеса, філологиня, бібліотекарка, авторка збірок віршів та каліграм «Перепрошивка» та «Лінії на долоні» – читатиме вірші про літо, проростання та любов.

 

  • 24 червня 12:00 – спільний перегляд та обговорення онлайн-трансляції заходу «Канон українських письменниць: давні та нові імена». Учасники: Віра Агеєва, Ростислав Семків, Анна Довгопол, Ірина Борисюк. Організатор: Смолоскип.

Розмова з нагоди виходу книжки «Бунтарки: нові жінки і модерна нація» з історіями про українських письменниць ХІХ та першої половини ХХ століття, які змінювали літературу, змінювали роль жінки і змінювали країну.

  • 24 червня 15:00 – спільний перегляд та обговорення онлайн-трансляції заходу «Як їсти, пити та чути українською?» з нагоди виходу книжки «Чути українською» Ольги Дубчак. Учасники: Ольга Дубчак, Соня Сотник – радіоведуча, ведуча ранкового шоу «Камтугеза» на Radio ROKS. Організатор: Віхола.

Обговоримо, чи просто перейти на українську мову в побуті, чи нормально говорити на суржику, а також чому літературна і розмовна мова – не одне і те ж і яка з них «справжня українська».

 

  • 25 червня 15:30 – Творча зустріч з Валентином Терлецьким.

Прозаїк, поет, журналіст, рок-музикант, лідер гурту «Декаданс» Валентин Терлецький зустрінеться з читачами бібліотеки з нагоди виходу роману «Книга сили. Віра».

 

Вхід на всі події вільний.

Адреса бібліотеки: проспект Соборний, 210 (зупинка «Бульвар Шевченка»).

 

#bookarsenal_lib

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *