Козацьке свято у бібліотеці

Проведення Козацького свята напередодні 14 жовтня вже стало традицією в Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва.

Програму відкрили запальними народними та ліричними танцями  хореографічного колективу «Молодість душі» талановиті підопічні Олександрівського відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування м. Запоріжжя.

Глядачам свята сподобались чарівні співи ансамблю «Червона калина», патріотичні вірші про Україну. Вели програму Олена Нідвіга та Оксана Труханська – співробітник та керівник  відділення.

У другій частині концерту на глядачів чекали українські пісні від хору «Козацька родина» (керівник Анатолій Казаков) та ніжні мелодії гри на флейті від професійного музиканта Юліани Бугери (викладача ЗДМШ № З).

Знайшовся час і для козацьких розваг. Самі глядачі з задоволенням зіграли в інсценуванні казки за мотивами гумористичного твору Віктора Євтушенка “Джин” та взяли активну участь у грі «Асоціація. Тема «Козак».

Всіх присутніх привітала з Днем міста, Днем захисника, Святом Покрови та Днем визволення Запоріжжя  в.о. директора бібліотеки Вікторія Писанець.

Наприкінці свята від імені глядачів акторам тепло подякував найстарший учасник заходу Григорій Лукич Проценко, якому нещодавно виповнилося дев’яносто років.

 

Більше фото зі свята – на сторінці https://www.facebook.com/zp.obu/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *