“Красунчик”

Пройшло трохи часу після першого показу вистави “Красунчик”. Зараз уже можна  видихнути і сказати: “Так! Ми це зробили!”

Ми – це актори і Лариса Головко, джокер Форум-театру “Я тебе чую”. Ми – це ті небайдужі до акторської гри і соціального театру люди, які щоп’ятниці після роботи і, навіть, у вихідні збиралися в Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва і творили майбутню виставу. Коли оголосили карантин,  репетирували онлайн: хтось на кухні, паралельно готуючи борщ, хтось відривався від домашніх справ,  котів, членів сім`ї…

Як тільки закінчився карантин,  всі  актори відразу з`явилися на порозі бібліотеки. Знову репетирували, пробували нове, змінювали те, що не подобалося, танцювали вальс – представлення героїв з парасольками (щиро дякуємо за приголомшливу музику серу Елтону Джону), і мріяли, що у нас все вийде! Так! Вийшло, навіть краще, ніж ми сподівались!

Про що вистава?

  • Про нас з вами,  звичайних людей.
  • Про жінок, які хочуть будувати кар’єру і мріють про сімейне щастя.
  • Про улюблену роботу, де ми, трудоголіки, проводимо майже весь час.
  • Про дорослих дітей, які поруч з нами, і яких так не хочеться відпускати у доросле життя.
  • Про маніпуляції і психопатів, які нас оточують і використовують, а ми, іноді, нічого не помічаємо, довіряємо, любимо і не бачимо, як вони поступово руйнують наше життя.

Оточуючі кажуть: “Хто тобі винен?  Тільки ти сам? Навіщо було довіряти»?

А як не довіряти людям, яких ми любимо?

Вистава Форум-театру традиційно “закінчується” піком конфлікту. І потім, стривожені глядачі намагаються допомогти героям вистави, знайти оптимальне рішення, виправити конфліктну ситуацію, іноді виходячи на заміну акторів, або приймаючи участь у жвавій дискусії в залі.

Нарешті, фінал. Актори виходять на уклін. Вони втомлені, але дуже щасливі. Глядачі дякують один одному і домовляються зустрітися знов у новому театральному сезоні вже восени.

Але актори все одно будуть збиратися на репетиції, навіть влітку. Що далі? Для вас – це поки що таємниця. Будь ласка, почекайте до осені!

Дуже вас любимо, наші талановиті, найкращі глядачі І вже сумуємо за Вами!!!

Ваші актори Форум-театру “Я тебе чую”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *