Молоді нацгвардійці подивилися стрічку “Українські шерифи”

Молоді нацгвардійці в/ч 3029  із задоволенням подивилися повнометражний документальний фільм “Українські шерифи” (режисер Роман Бондарчук)  про правопорядок у громаді, про знайому работу, яку вони теж постійно виконують, оберігаючи мирний спокій запоріжців під час проходження строкової служби.

Після перегляду, як завжди, обговорення стрічки. Військові підтримали прагнення соціальних працівників, які добровільно поклали на себе обов’язки підтримки порядку в рідному селищі Новій Збруївці, що розташована на півдні України. Співчували  селянину Миколі, який знову потрапив за ґрати за крадіжку. “Але ж він сам винен. Кожен сам коваль своєї долі”, – поділився враженнями від перегляду строковик Костянтин.

Події фільму відбуваються у 2012-2015 роках .

Захід відбувся в рамках проєкту «Гавань надії»: соціальному готелю для бездомних у Запоріжжі -бути!», який реалізує кіноклуб Docudays UA «Долоні» (Запорізька обласна бібліотека для юнацтва) завдяки підтримці мережі кіноклубів з прав людини Docudays UA в рамках адвокаційної кампанії «Кампанія з підвищення рівня впливу громади на процеси прийняття рішень на місцях та розвитку демократичних стандартів врядування – на підтримку реформи децентралізації.» #docuclub

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *