“Нейромант” Вільяма Ґібсона у #Zp_ОБЮ

Видавництво “Видавництво” у День дарування книжок, 14 лютого, запровадило акцію #кібербібліотека, в межах якої 100 бібліотек України отримають у подарунок книжку “Нейромант” Вільяма Ґібсона. Долучитися могли всі охочі, написавши на сторінці видавництва у Фейсбук про те, яка бібліотека заслуговує на такий подарунок і чому.

Про нашу бібліотеку написав відомий телеведучий та письменник Олесь Барліг, за що ми йому неймовірно вдячні!

Видавництво долучило нашу бібліотеку до числа щасливців, а вчора, 20 лютого, ми отримали  “Нейроманта” з рук Барліга.

Книжка вже на поличці, тож приходьте читати!

Нагадаємо, «Видавництво» заснували 2016 року відомий український ілюстратор, книжковий дизайнер і поет Ілля Стронґовський та досвідчена маркетолог Лілія Омельяненко. Поява видавництва стала можливою завдяки попередній успішній співпраці засновників, зокрема над Благодійним фондом «Добра листівка».

«Видавництво» має на меті представляти на українському ринку родзинки світової літератури для підлітків і дорослих на високому видавничому рівні. «Акцент буде на книжках, на які потрібна не тільки видавнича, але й громадянська мужність. Нам з Лілею важливо піднімати замовчувані і суперечливі теми, скажімо, книжки про смерть, розлучення, права людини для наймолодших, – зазначає Ілля Стронґовський. – У дорослій літературі хочеться видавати світову класику на рівні, який українському читачеві досі не був доступний».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *