Пам`яті земляка

21 серпня 2020 р. відбулося відкриття меморіальної дошки пам’яті запорізького письменника і громадського діяча Петра Павловича Ребра  на будинку 190, що на проспекті Соборному, де мешкав і творив письменник.

Співробітники Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва приєдналися до вшанування пам’яті відомого земляка.

  Серед присутніх – багато запорізьких письменників, діячів культури, учнів, друзів, рідних і шанувальників творчості Петра Павловича. Немало було сказано теплих слів на адресу відомого літератора друзями і колегами по письменницькому цеху. Саме Петро Ребро заснував Запорізьку обласну організацію Національної спілки письменників України ще у далекому 1994 році.

 Присутні із задоволенням послухали вірші поета, які декламував народний артист України  Юрій Бакум та ліричні  пісні на його слова у виконанні композитора-пісняра, співака Анатолія Сердюка. А коли Людмила Брацило  (мати поетеси Марини Брацило) тільки почала згадувати поета, неочіковано прилетів голуб, і став ходити під меморіальною дошкою на сходах , мов душа письменника спустилася до нас з небес послухати що говорять про нього та що думають нащадки.

 Не випадково відкриття меморіальної дошки поетові відбулося напередодні Дня Незалежності України, бо все що він  робив і про що  мріяв було цілком пов’язано з рідним Запоріжжям і вільною Україною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *