Прочитали, сподобалося!

Одного серпневого дня я прочитала роман, події якого розгортаються наприкінці літа 1965 року. Так співпало. І якби я навіть не любила читати, думаю, перегорнувши останню сторінку, я би стала великою шанувальницею книжок.

 Роберт Джеймс Воллер “Мости округу Медісон”

Цей роман-один з найбільших літературних шедеврів Америки. Тільки в США перший тираж роману, тоді ще нікому невідомого автора, професора з Айови, склав 7 мільйонів екземплярів.

… В спекотний полудень серпневого дня біля ферми Річарда Джонсона зупинилася пошарпана вантажівка Роберта Кінкейда, талановитого фотографа з Вашингтона. Йому треба було спитати дорогу до Рожевого моста, одного з семи критих мостів округа Медісон.

Коли Франческа, дружина фермера підійшла до воріт, 52-річний фотограф ще не знав, що у цій жінці він знайде все, що шукав протягом життя, і самотність нарешті залишить його.

…22 роки, до свого останнього дня , Франческа любила цього незвичайного чоловіка, і ніколи не перставала думати про нього, навіть на хвилину.

По своїй силі їхнє кохання переступило всі межі можливого! (Світлана Чучко).

 

 

1 thought on “Прочитали, сподобалося!”

  1. В конце рабочего дня мы большей компанией бежим за персональный компьютер, затем, чтобы прочитать новейшие вести с Вашего проекта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *