“Пісні українського народу”: виставка творчих робіт учнів художнього відділення ЗДШМ №1

І знову в Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва виставка чудових дитячих робіт!

Напередодні святкування Дня Незалежності Запорізька дитяча школа мистецтв №1 представила в нашій бібліотеці виставку художніх робіт під назвою «Пісні українського народу».

В презентації-квесті робіт учнів художнього відділення  Запорізької дитячої школи мистецтв №1 прийняли участь гості –  учні та викладачі ЗДШМ №1, слухачі ВЦППП «Академія поліції», співробітники та користувачі бібліотеки.

За багаторічну співпрацю подякувала бібліотеці Світлана Миколаївна Бірюкова, завідуюча художнім відділенням дитячої художньої школи №1, розповіла всім присутнім про те, як виникла ідея створення виставки.

«Чому ми вибрали цю тему?

По-перше, ця тема дуже актуальна для наших дітей – дітей, що живуть в XXI столітті. Для дітей, які слухають зовсім іншу музику. Хотілося б, щоб вони хоч трохи долучилися до тієї культурі та музики, до тих пісень, які слухали та співали наші прабабусі, бабусі, а, може, навіть і мами …

Тому ми вибрали цю тему, присвячену, перш за все, 30-річчю Незалежності нашої країни, а також – тим культурним та історичним витокам, які складають основу традицій нашого народу, зокрема – українським пісням … »

Роботи, представлені на виставці, виконані учнями віком від 10 до 14 років, які працювали  в техніці живопису, акварелі, гуаші …

У відкритті виставки взяли участь і самі художники – учні школи мистецтв, автори робіт, представлених в бібліотеці: Міняйло Марія,  Головкова Дарина, Мамутова Муніра, Мамутова Аміра , Лебединська Софія, їх батьки та друзі.

Мама Аміри та Муніри, Ніяра Мамутова,  зробила акцент  на необхідності патріотичного виховання  зростаючого покоління, адже мистецтво повинно надихати дітей на любов до рідного краю, його природи та культури.

Юні художники взяли участь у конкурсах, імпровізованих театральних виставах і навіть отримали призи! Ніхто не залишився байдужим!

Запрошуємо всіх!!!

Не пошкодуєте!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *