Прочитали, сподобалося!

Ілларіон Павлюк “Білий попіл”.

Ілларіон Павлюк – відомий журналіст, режисер-документаліст, продюсер, брав участь в АТО. З початком повномаштабного вторгнення воював у лавах ЗСУ. Зараз начальник Управління преси та інформації МОУ. А ще талановитий письменник, його називають”українським Стівеном Кінгом”.

Головний герой ретродетективу сищик Тарас Білий має неабияку біографію. Колись його, ще зовсім молодим, знайшли цигани на березі річки непритомним, він втратив пам‘ять. Іноді в снах приходить дівчина з колишнього життя, він відчуває, що кохав її.

Одного разу до нього являється сотник з села Білий попіл і пропонує роботу. Дочку сотника вбито, а звинувачують у всьому Хому Брута.От сотник і хоче дізнатися: чи справді вбивця Хома?

Вам це нічого не нагадує? Звісно ж, “Вій” Миколи Гоголя! Письменник взяв цю історію і написав зовсім інший сюжет.

В селі багато містичного – білий попіл, розмови про Вія, загадкові кола. Та сищик більше вірить в те, що людина може зробити не менше зло, ніж якась сутність з потойбіччя.

Слідство поступово заплутується, свідки гинуть один за одним. Та й Тарас відчуває, що щось не так не тільки з цією справою, а й з ним самим.

Захоплюючий, динамічний  детектив з неочікувакною розв‘язкою. Жага справедливості та совість можуть достукатися до потаємних глибин людської душі! (Тетяна Білан)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *