Прочитали, сподобалося!

Делія Овенс “Там, де співають раки”.

Делія Овенс – дослідниця дикої природи, авторка популярних книжок про тваринний світ.

“Там, де співають раки” – перший роман Делії, який протягом двох років очолював список найпопулярніших книжок за версією The New York Times.

…Мама Каї пішла з дому, не витримавши знущань та пиятики чоловіка, залишивши п’ятьох дітей. Протягом кількох днів, дім покинули старші сестри та брат.

6-річна Кая та 11-річний Джоді залишились удвох. Через кілька днів, після сутички з батьком, пішов і брат.

Кая залишилася, бо була надто маленькою, в цій старезній хатині на болотах, з похмурим і злим на весь світ батьком. В школі дівчинка була усього один день, і вирішила, що з неї досить! Діти насміхалися над босоногою, погано вдягненою дівчинкою з боліт. Більшу частину свого часу Кая проводила на болотах, спостерігаючи за їх мешканцями, збираючи колекції мушлів та рідкісних пір‘їн.

Одного разу, коли батька не було вдома, вона потайки взяла човен, запливла далеко і заблукала. Там вона познайомилася зі славним хлопчиною Тейтом, трохи старшим за неї. Він і привіз її додому.

Одного разу батько не повернувся, дівчинці тоді було 10…

Вражаюча історія виживання дівчинки, дослідження нею світу боліт, що згодом вилилося в написання семи унікальних книжок. Роман про втрати, самотність, кохання та внутрішню свободу.

Рекомендую любителям дикої природи та трохи заплутаних і  неймовірно захоплюючих історій. (Світлана Чучко)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *