Прочитали, сподобалося!

Ілларіон Павлюк “Я бачу вас цікавить пітьма”.

Книга поєднує в собі кілька жанрів – трилер, класичний детектив, горор і, навіть, магічний реалізм. Можливо, це і робить її такою привабливою для читача.

Головний герой книги Андрій Галістер має проблеми з військовим минулим, проте, працює кримінальним психологом в поліції.

Одного разу його відправляють в Богом забуте селище Буськів Сад, там пропала маленька дівчинка. Зі справи він розуміє, що в селищі орудує маніяк, дівчинка, ймовірно, стала його жертвою. Але Андрій вірить, що дівчинка жива, і намагається її відшукати. Саме тут і починаються проблеми – ніхто не бажає йому в цьому допомогти: ні влада, ні поліція, ні байдужі до всього місцеві жителі. Слідство заходить у глухий кут, Андрій ходить по колу і розуміє, що з селищем щось не так. В селищі життя теж рухається по колу, майже всі мешканці мають за душею гріхи, тому й не можуть вирватися звідси. Прикуті до нього, як до пекла.

Насамперед – це книга про людську байдужість, про пітьму, яка поглинає, поступово заповнюючи душу і спотворюючи її. (Тетяна Білан)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *