Прочитали, сподобалося!

Веа Рут ” У лісі-лісі темному”.

Головна героїня твору Елеонора приходить до тями в лікарняній палаті зі слідами побиття і частково втраченою пам‘яттю. Все, що вона пам‘ятає, це те, як біжить лісом, продираючись крізь гущавину, вся закривавлена. Чия на ній кров – своя, чи когось іншого? Куди вона так швидко бігла?

Дуже інтригуючий початок дебютного роману, нині відомої, британської письменниці Рут Веа.

Головна героїня, відома авторка детективних романів, веде усамітнений спосіб життя. Одного разу  вона отримує на електронну пошту запрошення на дівич-вечірку своєї однокласниці Клер. Чому запросили саме її? Адже вона не спілкувалася з Клер майже 10 років.

У школі Клер була її “токсичною  подругою”, гарна, завжди в центрі уваги, поруч з якою, ти завжди почуваєшся нікчемою. І навіть, якщо і не почуваєшся, то подруга завжди зробить так, щоб почувалася.

Отже, декілька людей збираються на дівич-вечірку в заміському будинку, в лісі, де навіть немає телефонного зв‘язку. На стіні висить рушниця, яка таки вистрелить.

Всі події змушують Елеонору повернутися на 10 років тому. Чому вона не закінчила школу? Чому 10 років не спілкувалася з Клер.Чому покинула Джеймса, якого так кохала?

Щоб отримати відповіді на запитання, варто прочитати цей чудовий детектив! (Тетяна Білан)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *