Прочитали, сподобалося!

Френсіс Годгсон Бернет “Таємний сад”.

До вашої уваги – книга британо-американської письменниці, більш відомої читацькому загалу, як авторка повісті “Маленький лорд Фаунтлерой”.

“Таємний сад” – світла і життєствердна історія для дітей і дорослих.

Головна героїня повісті – дівчинка Мері, яка проживає в Індії у заможній родині. Не дуже приваблива зовні, егоїстична, розпещена батьками і прислугою. Правду кажучи, не дуже привабливий персонаж.

Одного разу життя дівчинки кардинально змінюється – через епідемію холери вона залишається круглою сиротою і переїжджає у далеку Англію під опіку свого родича.

Інші країна, природа і, навіть, ставлення прислуги до героїні. А ще… є таємничий сад, який господар після смерті дружини зачинив і заборонив до нього заходити. Звісно, Мері дуже хочеться потрапити у цей сад, але сад не єдина таємниця маєтку.

Дитина, читаючи книгу “Таємний сад”, отримає насолоду від читання доброї книги, про “бридке каченя”, з якого свіже повітря, фізична праця, нові друзі і просто спілкування з різними людьми зробили гарну дівчинку.

А доросла людина – не тільки повернеться у чарівний світ дитинства, а обов’язково знайде на сторінках щось корисне для себе.

Головна мудрість книги – піклування про рослин, тварин, інших людей робить нас справжніми і щасливими. (Тетяна Білан).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *