Прочитали, сподобалося!

Том Філліпс “Людство. Стисло про те, як ми все про***али”.

Т. Філліпс, англійський журналіст і автор гумористичних творів проведе вас століттями людських дурощів, що визначали і навіть змінювали хід нашої історії.

“Псувати життя всім навколо люди взялися приблизно 70 тисяч років тому”, – так починається  книга і це таки правильно. Люди мають дивовижну здатність все руйнувати. Чому так відбувається, що на противагу кожному досягненню, що викликає гордість за людство, завжди знайдеться щось таке, що змушує збентежено і розпачливо хитати головами (війна, забруднення атмосфери, тощо)?

Так, починаючи з епохи землеробства, людство почало формувати світ довкола – перевозити тварин, комах  висаджувати рослини, вирубувати ліси, повертати гирла річок, чим і порушило екосистему.

Війна, колоніалізм, нехтування простими правилами дипломатії. “Гідні” керманичі заводили людство не в одну діру, і навіть, передові технології призводили до катастрофічних помилок.

Часто людям не вдавалося передбачити жахливі події, що на них  насувалися, але ми вперто робимо все для того, щоб прогавити і своє майбутнє.

Хоча, можливо не все так жахливо? Бо може саме цієї миті ми змінюємося і починаємо все робити правильно? (Тетяна Білан).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *