Прочитали, сподобалося!

Діана Сеттерфілд “Тринадцята казка”.

Історія для дорослих, яких приваблюють таємниці, майстерно заплетені інтриги і досконало виписаний сюжет.

“Тринадцята казка” – дебютний роман Діани Сеттерфілд, 2006 року став літературною сенсацією у Великій Британії та Америці. Лише за рік був проданий накладом 2 млн. примірників і перекладений 30 мовами світу!

Письменниця Віда Вінтер довгі роки лишалася таємницею для своїх шанувальників. Жодного достовірного факту біографії, жодного пояснення, чому у її найвідомішій книжці “Тринадцять казок”, їх усього 12…

Одного дня власниця букінистичної крамниці Маргарет Лі отримує листа від відомої письменниці. От так несподіванка! Віда пропонує дівчині написати свою біографію і обіцяє розказати всю правду!

Здивована Маргарет приїздить до письменниці, та Віда поводить себе не дуже тактовно. І в той самий момент, коли Маргарет піднімається зі стільця, щоб піти, письменниця жбурляє в неї слова, що змушують міс Лі заклякнути на місці:

– Були колись близнята…

Читаєш роман, загадок і таємниць з кожною сторінкою стає все більше. Здається, що розгадка зовсім близько, аж ні… Авторка знову і знову збиває з пантелику неочікуваними сюжетними ходами! (Світлана Чучко).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *