Трамп. Мистецтво укладати угоди

Пропонуємо вашій увазі книгу Дональда Трампа і Тоні Шварца «Трамп. Мистецтво укладати угоди» українською мовою від видавництва «КМ-букс»!

Дональд Трамп – унікальний. Рік тому, 20 січня 2017 року, він зміг стати першим з 45 президентів США, не маючи ніякого досвіду ні на виборній посаді, ні в уряді, ні на вищому військовому посту. У той же час він точно міг похвалитися успіхами в бізнесі і на реаліті-ТВ. Хоча Трамп і представляв своє минуле як перевага, очевидно, що бути президентом країни зовсім інша робота, ніж керувати бізнес-імперією.

Дії Дональда Трампа на посаді президента країни мало відрізнялися від дій глави компанії. Замість того, щоб працювати і домовлятися з членами Конгресу, він роздавав їм завдання і нещадно критикував. Зовнішня політика була практично позбавлена послідовності. 45-й президент США продовжив писати суперечливі пости в Twitter. Але, в той же час, він домігся певних результатів і зберіг свій вплив.

Перший крок назустріч бізнесу Дональд Трамп зробив ще в студентські роки. Але він був упевнений у масштабному успіху задовго до цього.

Книга «Трамп. Мистецтво укладати угоди» розповість про життя людини, для якої угоди та бізнес не просто можливість заробити гроші. Це покликання і драйв, які допомагають відчувати смак життя.

Завдяки книзі «Трамп. Мистецтво укладати угоди» ви дізнаєтеся:

  • як проходить день лідера
  • про основні елементи угоди
  • завдяки чому формується особистість
  • чому варто ризикувати

… і багато іншого!

Для кого книга:

Книга написана для тих, хто хоче більше дізнатися про секрети успіху мільярдера Дональда Трампа і застосовувати їх в житті.

#книгович рекомендує

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *