ВЕЛИКІ УКРАЇНЦІ: історія України в грошах

Гроші відіграють важливу роль у житті людини. Так вважали наші предки, так вважаємо і ми. А чи замислюються сучасні юнаки та дівчата над тим, хто зображений на українських грошових знаках і чому?

Цікаві факти, історії з життя видатних особистостей і стали основою історичного екскурсу «Великі українці: історія України в грошах», який здійснили студенти Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ з працівниками Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва. Любовно-романтична пригода, яку приписують Мазепі, неймовірний випадок із шведським послом, що був присутній на урочистому обіді у Богдана Хмельницького, незвичайні факти з життя українського поета і філософа Григорія Сковороди.

Студенти стали активними учасниками заходу: довелося пошукати в своїх гаманцях 10 гривень, щоб подивитися, що то за Собор, зображений на зворотному боці купюри; аби згадати яким твором починається Кобзар, прийшлося відкривати книгу; щоб зрозуміти, чому на екрані співає Віталій Козловський, довелося згадати, хто є автором слів пісні у його виконанні.

Ми живемо на землі своїх прабатьків, що одвічно була нашою, тож повинні знати її історію. І саме таке прикладне знайомство з історією залишається в пам`яті назавжди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *