Великий Майстер – Андре Нортон (до 110-річниці від дня народження)


ВЕЛИКИЙ МАЙСТЕР АНДРЕ НОРТОН
Андре Нортон-культова американська письменниця, авторка класичного фентезі і наукової фантастики, володарка численних міжнародних премій і нагород.
За життя написала більш, ніж 130 романів, вигадала безліч світів, сповнених магії та чарів.
Презентуємо кілька книжок автора з фонду бібліотеки

А.Нортон «Саргаси космосу»
Один із перших романів авторки, що належить до класики світової фантастики.
Дейв Торсон-молодий випускник космічної академії, сповнений мрій і надій.
Перша доросла робота. За розподілом потрапляє до вільних торгівців, людей, що ходять на межі закону. Але це, навіть, цікавіше!
Команда корабля придбала собі в складчину планету Лімбо. Правда, планетка така собі,третього класу. Це квиток в один кінець, бо ні пального, ні грошей на нього в екіпажу не лишилося.
І тут на борт просяться попутчики до Лімбо, начеб-то археологи. З документами у них-повний порядок, але дивні вони якісь…

А.Нортон «Місяць трьох кілець»
Роман належить до знаменитого циклу про походеньки вільних торговців, які блукають Всесвітом на своєму міжзоряному кораблі.
Життєвий шлях приводить головного героя на планету Йіктор під час місяця трьох кілець. Три кільця означають владу, і купка осіб, наділених нею, може сильно затьмарити людське життя.
Парубок потрапляє в епіцентр неприємностей, відразу викликаючи співчуття і симпатію. Йому доведеться зіткнутися з представниками загадкової раси, які легко перевтілюються в тіло інших істот.
Захоплююча і добра книжка з заплутаною інтригою.

А.Нортон «Чаклунський світ»
Один із кращих романів у жанрі фентезі.
Відставний полковник розвідки Саймон Трегарт, рятуючись від переслідувачів, зустрічає незнайомця, який пропонує йому допомогу. Не довго думаючи, Трегарт погоджується… і потрапляє в чаклунський світ, який живе за зовсім іншими законами. Магія, портали, дивні створіння, давні раси…

А.Нортон «Дзеркало долі»
Юна учениця відуньї Халді, цілителька Твілла, змушена покинути свою покровительку. На прощання Халді дарує дівчині давній талісман-маленьке люстерко і магічне заклинання, здатне розбудити її чарівну силу.
Волею обставин Твілла разом з Іпоном (осліпленим демонами сином лорда) опиняється в зачарованому лісі, де володарюють таємничі злі сили.
А далі, ви розумієте, хто з усім цим розбереться, розкриє таємниці зачарованого лісу і звільнить народи від вікового прокляття!

А.Нортон «Кошачим поглядом»
Андре Нортон дуже любила тварин. З дитинства їх було повно в оселі. Вони присутні практично в усіх її творах, часто є головними героями. Як ,наприклад, у фантастичнолму детективі «Кошачим поглядом» з головними героями тваринами-телепатами.
Трой Хоран, бідняк з міста-резервації, неочікувано отримує вельми заманливу пропозицію попрацювати в приватній зоолавці відомого доставника тварин.
Серйозна аварія, в яку він потрапляє під час свого першого завдання, примушує чоловіка запідозрити свого наймача в нечесному веденні бізнесу.
Таким чином, він виявляється втягнутим у найнеймовірніші пригоди, в тому числі в таємничих руїнах, що лишилися після зниклої цивілізації.

А. Нортон «Камінь предтеч»
Юний Мердок, мешканець планети Ангкор, отримав у спадок від свого батька, тісно пов`язаного з могутньою Злодійською гільдією, продавця коштовностей і рідкостей, лише загадковий непоказний камінчик.
Він розгадає таємницю дивної прикраси, що принесла смерть його батьку, заодно, взнає багато чого цікавого про себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *