“Весняний настрій”: концерт учнів ЗДМШ № 3

“Весняний настрій”

Сьогодні Запорізька обласна бібліотека для юнацтва зустрічала гостей. До нас завітала Пані Музика.

Музична школа № 3  – старовинний  і добрий друг нашої бібліотеки. Вже кілька років ми зустрічаємось і співпрацюємо з викладачем фортепіано, організатором концертів – Вікторією Іванівною Бутко. Кожного разу вона знайомить наших відвідувачів та читачів з юними обдарованими музикантами.

Цього разу до нас завітали учні музичної школи Володя Наумов та Ірина Руднєва.

Першим виступив Володя – представник  відділення духових інструментів  ЗДМШ №3. Інструмент, який підкорився Володимиру, досить рідкий – валторна.

Як правило, валторна бере участь в симфонічному та духовому оркестрах, але іноді виступає і в якості сольного інструменту. Ось і зараз, Володя в супроводі фортепіано виконав на валторні два твори – «Неочікуване кохання» і «Шоколадно-апельсиновий день».

Але варто зазначити, що незважаючи на те, що Володі тільки 14 років, він не просто виконавець музичних творів, а й композитор. Володя займається в музичній школі також і на відділенні композиції. І ті твори, які нам довелося прослухати в бібліотеці – його авторські твори!

Продовжила невеликий, але такий чудовий концерт, 13-річна Ірина Руднєва. Іра займається в музичній школі також на двох відділеннях. Вона грає і на фортепіано, і на скрипці. І коли музичну школу № 3 на концертах та конкурсах представляє скрипковий ансамбль, Ірина Руднєва приймає в цьому безпосередню участь. Сьогодні ж Іра зіграла на фортепіано два твори. Це – «Соната» Ф.Е.Баха і «Меланхолійна рибка» Ж. Меньюра.

Незабаром юні музиканти Ірина та Володя мають змогу представити наше місто і свою рідну музичну школу на Міжнародному музичному конкурсі «Чарівна мелодія» в м. Бердянськ.

Побажаємо успіхів талановитим музикантам та їх вчительці і творчому наставникові Вікторії Бутко!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *