«Воїн-захисник»: виставка художніх творів ЗДХШ до Дня Збройних Сил України: запрошуємо!

«Воїн-захисник»

1 грудня 2018 року об 11-й годині у читацькій залі нашої бібліотеки відкривається художня виставка творчих робіт учнів Запорізької дитячої художньої школи «Воїн-захисник», яка приурочена до Дня Збройних Сил України. Цей захід відбувається за ініціативи викладачів Запорізької дитячої художньої школи при підтримці і допомозі директора Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва  Вікторії Писанець та командування 55-ої бригади, яка базується в Запоріжжі. У виставці беруть участь учні ЗДХШ віком від 7 до 16 років, які навчаються у підготовчих і 1-6 класах школи.

Пахмутова Анна, 16 р. “Мамай”

Від дідів-прадідів своїх український народ називає себе вільним. Кращі сини його, протестанти-втікачі, отримали назву – козаки – вільні люди. Прихистом для них ставали Січі, які вони засновували в понизов’ях Дніпра.

Феномен Запорізької Січі навіки вкорінений в історію українського народу як приклад незламної його боротьби за свободу та незалежність, а славнозвісні козацькі подвиги, їхня бойова майстерність і мужність, особлива сила нездоланого духу козаків-характерників стали яскравим прикладом для наслідування наступним поколінням борців.

Намінас Єлизавета, 13 р. “На побаченні”

Мужність, відвага і самопожертва українських воїнів є невичерпним джерелом творчого натхнення, як знаних українських митців, так і для учнів Запорізької дитячої художньої школи.

Творчі роботи для цієї виставки виконали більше 30-ти учнів під керівництвом 9-ти викладачів ЗДХШ. Живописні і графічні аркуші , керамічні вироби, виконані в різноманітних жанрах, приваблюють яскравістю колірних рішень та глибоким емоційним наповненням. За одностайним рішенням керівництва школи та авторів робіт вся експозиція після закінчення виставки буде передана воїнам Збройних Сил України в зону  бойових дій.

Викладачі і учні школи передають нашим дорогим Захисникам свої щирі побажання щастя, здоров’я та подальших перемог!

Всім нам Миру і благополуччя!

 Честь і слава Захисникам Вітчизни!

Кунак Валерія, 15 р. “Двобій”

 

Тучинська Аліса, 13 р. “Квіти”

Бородач Дар’я, 13 р. “Батьківщина – то мій світ”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *