Змістовна зустріч з Представництвом ЄС в Україні

17 червня 2021 року Ремі Дюфло, заступник Голови Представництва Європейського Союзу в Україні зустрівся з учасниками Мереж ЄС у м. Запоріжжі, серед яких – Запорізька обласна бібліотека для юнацтва.

Ще з 2019 року ми співпрацюємо в межах проєкту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні», облаштувавши інформаційний куточок «ЄС на книжковій полиці», де можна знайти відповіді на запитання: що таке ЄС і що він робить, євроінтеграція України, проєкти та можливості для молоді/підлітків, які впроваджує представництво ЄС.

Під час зустрічі пан Ремі Дюфло визначив пріоритетні напрямки співпраці Представництва ЄС з Україною, вислухав пропозиції та відповів на запитання учасників.

В.о. директора бібліотеки Вікторія Писанець подякувала пану Ремі за увагу Представництва ЄС до бібліотек, надання книг, які є хорошим інформаційним джерелом для роботи з юнацтвом, і висловила сподівання на подальшу співпрацю, позаяк підлітків та юнацтво цікавлять історія, література, мистецтво, спорт, визначні місця країн – членів ЄС, а також можливості української молоді в європейських країнах.

Організатор зустрічі – команда проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *