Знайдено у фонді

 #немає_поганих_книжок_є_невчасно_прочитані.

Люблю  ритися на книжкових   полицях бібліотеки. Знаходжу бомбезні книжки, які захоплюють і хочу щоб їх читали.  Цього разу  це – Сальвадор Далі. Виявляється, що льодяники «Чупа-Чупс» донині мають дизайн обгортки, який створив Далі.

«Триумфальные скандалы»

Цитати з книги: «Если бы я не работал, что бы я делал здесь, на земле? Скучал бы, как устрица. Поэтому я терпеть не могу устриц».

«В Нью-Йорке я увидел панков, затянутых в черную кожу и увешанных цепями… Нам выпало жить в дерьмовую епоху, а им хочется быть дерьмее самого дерма».

«Можно многому разучиться. Я, например, не пою – забыл, как это делается».

«Не бойтесь совершенства. Вам его не достичь».

“Тайная жизнь Сальвадора Дали, написанная им самим. О себе и обо всем прочем”

Це автобіографічна книжка. З багатими  ілюстраціями. Прочитавши книгу повністю, ви, можливо, зможете краще зрозуміти ексцентричного іспанця, але, найімовірніше, будете ще більше здивовані та заінтриговані.

 “Сокрытые лица”

Далі  написав єдиний свій роман “Приховані обличчя” за чотири місяці, працюючи “по чотирнадцять годин на добу”. Результат вразив навіть його самого, і він назвав себе “найбільш працездатним художником нашого часу”.

Зухвалий, цинічний і одночасно романтичний, цей парадоксальний роман зміцнив репутацію свого творця – генія і провокатора. 18+

  І на десерт – Кетрін  Інгрем. “Це Далі”

Давно пора було з’явитися на світ біографії такого формату: проста, барвиста і не занудотна. Ілюстрації – просто диво. Та й текст викладено простенько. Ну й неприємний же тип цей Сальвадор, з непорядком в голові і тотальним нарцисизмом. Його буквально розривало від самозакоханості. У будь-якому випадку, прочитати варто! Не про одні ж чесноти і гуманізм  читати.

(Інна Єременко)

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *