Зустріч учасників акції «Напиши листа літературному персонажу – отримай блокнот #Zp_ОБЮ»

18 жовтня 2018 р. у Комунальному закладі «Запорізька обласна бібліотека для юнацтва» Запорізької обласної ради підбивали підсумки акції «Напиши листа літературному персонажу – отримай блокнот #Zp_ОБЮ», старт якої був приурочений до Всеукраїнського дня бібліотек.

Найактивнішими учасниками стали учні Запорізької ЗОШ №20 екологічного профілю та Комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат II – III ступенів «Січовий колегіум» Запорізької обласної ради. Школярі писали до Попелюшки та чайки Джонатана Лівінгстона, Кайдашихи та Поліани, Робіна Гуда, Захара Беркута та багатьох інших. Листи вражають щирістю та безпосередністю. Наприклад, Марія Богдзієвич, учениця 7 класу Запорізької ЗОШ №20 екологічного профілю, запитала Робіна Гуда, чи не холодно йому ночувати в лісі. А Раїса Волинська, учениця 10 класу Січового колегіуму, звернулась до Кайдашихи з проханням бути добрішою та не сварити невісток, бо родина – це найголовніше в житті.

Під час підсумкової зустрічі учасники розповіли, як обирали адресатів своїх листів, а також фантазували про те, хто яку роль хотів би зіграти в кіно, та хто про що мріє написати книгу. Розмова вийшла жвавою та веселою, а найбільше дітям сподобався сюрприз від бібліотекарів – ворожіння на книжках.

 

Наприкінці зустрічі всі учасники отримали подяки від бібліотеки та фірмові блокноти.

А більше фото з зустрічі, як завжди, на нашій сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *