Зверніть увагу!

Деніел Гоулман “Емоційний інтелект”

Залежність між інтелектом і життєвим успіхом зрозуміла. Але коефіцієнт розумового розвитку (IQ) не може пояснити, чому долі людей з приблизно однаковими здібностями, освітою  та можливостями складаються по-різному.

При цьому величезний вплив на долю людини має емоційний інтелект (сукупність рис, що називають характером). У більшості випадків люди з добре розвиненими емоційними навичками є успішнішими на роботі і в житті, а люди, котрі не можуть тримати свої емоції під контролем, страждають від внутрішніх баталій, які обмежують їхню здатність зосереджуватися і ясно мислити.

Популярно, на переконливих прикладах, розповідається про те, чому емоції іноді керують розумом, і ми втрачаємо здоровий глузд, про отруйні емоції, які впливають на стан здоров‘я, нищівну критику і майстерну критику, уміння заспокоїтися, шосте чуття, людей без почуттів ( і такі бувають!), анатомію люті, емоційну розрядку, емоційні відносини у сім‘ї і ї як вони вплинуть потім на подружнє життя дитини, що зростає у певній атмосфері…

Надзвичайно цікава та масштабна робота змінить ваше уявленя про те, що означає бути розумним! ( Світлана Чучко).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *