«Чи існує життя без котиків?»: виставка художніх робіт учнів ЗДШМ №1 до Всесвітнього дня котів

«Чи існує життя без котиків?»

Згідно з приблизними підрахунками, на даний час на території всієї планети проживає приблизно 600 млн. котиків найрізноманітніших порід. Ні для кого не секрет, що ці милі і ласкаві створіння стають улюбленцями в сім’ї. Адже ще з давніх часів котики є одними з найбільш затребуваних тварин.

Яремчук Іра, 12 р.
Викладач Бірюкова С.М.

Вони проживають у багатьох будинках по всьому світу і безкорисливо віддають свою любов господарям. За деякими даними, власниками пухнастих мишоловів є близько 80% жителів планети.

На території кожної країни існують свої традиції святкування Всесвітнього дня котів.

У Європі до кішок виявляють максимум уваги і поваги з нагоди святкової дати. Наприклад, в Англії 1 березня коти заохочуються спеціальною премією. Подібної почесті удостоєні тварини, які протягом кількох років надійно охороняли склади від гризунів. Таким котам видається довічна пенсія у вигляді молока, м’яса або бульйону.

Хацьор Анжеліка, 11 р.
Викладач Тимчишина О.М.

У багатьох інших країнах, крім частування ласощами, для котів відкривають спеціальні парки. Для муркотливих  відвідувачів відкриваються спеціальні магазини, кафе та готелі, де дбайливі господарі можуть на деякий час поселити своїх вихованців.

Ось і наша бібліотека в ці весняні дні стала ще більш затишною. А сталося це саме тому, що учні ЗДШМ №1 дали можливість читачам і відвідувачам нашої бібліотеки познайомитися зі своїми улюбленими вихованцями.

Приходьте до нас і ви, без сумніву, отримаєте заряд ласки і доброти!

Матвєєва Анастасія, 12 р.
Викладач Бірюкова С.М.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *