Прочитали, сподобалося!

Еліс Гофман “Шлюб протилежностей”.

Роман “Шлюб протилежностей” відтворює історію життя Рашель Піззарро, матері відомого французького художника Каміля Піззарро.

Рашель з дитинства була незвичайною дитиною, чим завжди викликала осуд матері та її подруг. Свободолюбива, зі складним характером і багатим внутрішнім світом, завжди відстоювала право жити так, як вона хоче.

Ми бачимо дитинство Рашель на Карибському острові Сент-Томас, сповнене казок і легенд, в оточенні неймовірної природи, що так смачно описує письменниця.

Через фінансові проблеми родини героїня виходить заміж за чоловіка, якого не кохає, виховує його дітей, народжує своїх, забуває свої мрії про Париж і в 29 років залишається вдовою, в якої семеро дітей.

На що може сподіватися жінка у такій ситуації? Доля, зглянувшись, посилає їй неочікуване кохання.  10 років Рашель буде боротися за своє кохання, шлюб, родину.

За мрію стати художником відчайдушно буде боротися і її син Каміль, адже у нього характер Рашель. Доля любить сильних. І сильна жінка отримала все: кохання, щасливу родину, відомого художника сина, і навіть Париж у 63 роки! (Тетяна Білан).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *