Кажемо “ні!” наркотикам

 

Наркотики вбивають навіть сильних і розумних людей, руйнують пам’ять, волю, роблять їх психічними і фізичними інвалідами, тягарем для родини і суспільства, змушують вести таємне життя, штовхають на злочини.

Чому люди стають наркоманами?

Ті, хто розповсюджує наркотики, отримують величезні прибутки. А продавцям потрібні покупці, тобто нещасні, які звикли до наркотиків, готові віддати за них будь-які гроші. Тому новачкам пропонують цю отруту майже безкоштовно, умовляючи: «Спробуй, це приємно. Це цікаво”. Або «Наркотики – для сміливих, ти ж не боягуз? Ні? Так спробуй!»

Але ніякої сміливості тут немає. Навпаки, сміливим може вважати себе лише той, хто не йде на поводу, відмовляється від отрути. Продавці наркотиків спеціально підсилають свою людину в компанію підлітків, щоб підлітки заразилися цією хворобою і стали купувати зілля.

Антинаркотичний урок: “Як не потрапити на гачок?” провела для учнів Запорізької дитячої музичної школи №3   Лариса Головко, провідний бібліотекар Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва.

«Наркодилери обіцяють, погрожують, заманюють, прикидаючись звичайними хлопцями та дівчатами; пускаються на все, лише б ти спробував хоч раз. Вони отримують прибуток, а ти платиш своїм життям. Адже навіть одна, перша доза, може виявитися початком загибелі! Ніхто не знає, як подіють наркотики саме на твій організм,”- розповідала підліткам провідний бібліотекар.

Під час уроку учні також подивились невеличкий документальний фільм про реабілітаційний центр для важких підлітків та спробували в міні-групах розробить стратегію “Кажемо “ні” в компанії однолітків”!

Захід відбувся в рамках проекту “Мобільна школа молодого патріота “Я так думаю”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *