Літературний гороскоп (чоловіча версія)

Чоловік-Овен згідно літературному гороскопу – Отелло. Він ревнивий до нестями. Його другій половинці слід уникати навіть натяку на зраду, інакше клопоту не оберешся. Але якщо не давати приводу для ревнощів, то Отелло буде дбайливим і найуважнішим супутником життя.

Чоловіка-Тельця астрологи нарекли Дон Кіхотом. Його шляхетність, великодушність і готовність на лицарські подвиги не знають кордонів. Дон Кіхот – безкорисливий мрійник, який створив собі фантастичний життєвий ідеал.

Чоловік-Близнюк – герой любовних пригод. І тому не дивно, що астрологи нарекли його Дон Жуаном. Всі вважають його зухвалим порушником моральних і релігійних норм, всі думають, що він може підкорити кожну. Насправді він просто не здатний жодній  відмовити.

Чоловік-Рак – типовий герой і нашого часу теж. Тому його назвали Печоріним. Він боїться скрипу віконниць, але при цьому безстрашно йде на ведмедя. Печорін – хороший аналітик, всі свої вчинки він ретельно прораховує

Чоловік-Лев – справжній Іван Карамазов. У ньому відчувається сила, вирують неабиякі пристрасті, він завжди отримує те, що хоче, незважаючи на ціну. Мета виправдовує засоби. Ця людина, повіривши в ідею, буде вірною їй до кінця. Але перш, ніж знайти цю ідею, пройде довгий і болісний шлях пошуку самого себе і свого ставлення до світу.

Діви створені для любові. Тому Чоловік-Діва – Ромео, а Жінка – Джульєтта. Вони все життя будуть любити одну людину. Любити щиро, романтично, віддаючись любові цілком. І якщо доля розлучить їх з коханим (коханою), то вони не стануть шукати заміну. «Любити можна один раз в житті», – вважають Ромео і Джульєтта.

Терези,  як чоловіки так і жінки, мають неабиякі детективні здібності. Тому Чоловіка-Терези порівнюють з Фандоріним, а Жінку-Терези з міс Марпл. Фандорін відрізняється чітко сформованим поглядом на життя. Для нього дуже важливо жити в злагоді з власною совістю, навіть якщо це суперечить загальноприйнятим нормам.

У Скорпіона є щось диявольське і містичне. Тому Чоловіка-Скорпіона іменують Воландом, а Жінку – Піковою Пані. Воланд – Змій-спокусник. Вкрадливим голосом він буде розповідати про принади пороку і заманювати в пекельні мережі. Це пристрасний і темпераментний чоловік, що володіє даром переконувати. Він тонкий психолог, добре розбирається в людях і вміє зачаровувати.Чоловік-Стрілець – Робін Гуд. Влучний стрілець, завжди потрапляє в яблучко. Борець за справедливість. Якщо поруч Робін Гуд, тебе ніхто не посміє образити.

Чоловіка-Козерога часто порівнюють з Андрієм  Болконським . Болконський – людина, здатна віддати життя за Батьківщину, з яскраво вираженим почуттям боргу, справжній патріот.

Чоловік-Водолій – Євгеній Онєгін. Він – втомлений від світського життя . Йому все приїлося, завжди нудно і сумно. Більша частина життя у нього проходить немов уві сні, а коли він прокидається, часто виявляється, що не помітив у житті найголовнішого і пройшов повз своє щастя.

Чоловік-Риба – Іхтіандр. Він може жити тільки в своєму середовищі, де все близьке, знайоме і дороге серцю … Йому дуже складно пристосуватися до незвичного оточення.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *