Мобільна школа молодого патріота поновила свою роботу в Запоріжжі

У Запоріжжі знову запрацювала Мобільна школа молодого патріота “Я так думаю”. Вже другий рік поспіль її організовує Запорізька обласна бібліотека для юнацтва.

Відкриття цьогорічної школи патріота “Я так думаю” відбулося біля Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва. Учні та викладачі музичної школи №3 виконали близько 10 композицій – хіти 90 та 2000 років українських та закордонних виконавців. А також авторську пісню одного з учасників шкільного естрадного ансамблю Артема Малька “Наш край”.

Заступниця директора з навчально-виховної роботи дитячої музичної школи №3 Наталя Рогова каже, що їх навчальний заклад вже став постійним партнером бібліотеки для юнацтва: “Кожна дитина, людина, молода людина вона повинна усвідомлювати в якій країні вона живе, хто вона є насправді за своїм менталітетом і тому, засобами музики таке виховання має своє раціональне зерно.”

Слухачі Мобільної школи молодого патріота “Я так думаю”

Жителька Запоріжжя Лариса Педенко каже, що живе поруч з бібліотекою і завжди намагається брати участь у заходах, що тут організовуються: “Бібліотека проводить досить цікаві заходи. Вони не опускають руки в тяжких обставинах і моментах життя. Нашій обстановці. Я навіть написала в чаті будинку, що запрошуємо мешканців підтримати ансамбль.”

В рамках цьогорічної роботи мобільної школи молодого патріота працюватимуть 7 локацій для людей віком від 10 років. Заходи відбуватимуться протягом року. Це – екскурсії, майстер-класи, кінопокази, волонтерські заходи. За допомогою неформальної освіти та волонтерства можна заохотити молоду людину до патріотизму – каже керівниця мобільної школи молодого патріота «Я так думаю» Лариса Головко.

Джерело: https://suspilne.media/68487-mobilna-skola-molodogo-patriota-ponovila-svou-robotu-v-zaporizzi/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *