“Місто та його історія”: виставка-екскурсія до дня міста

Виставка творчих робіт учнів художнього відділення Запорізької дитячої школи мистецтв №1

“Місто та його історія”

До Дня міста в Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва відкрилась виставка творчих робіт «Місто та його історія», адже незабаром –  14 жовтня – Запоріжжя відзначає День міста! Саме в ці дні 77 років тому Запоріжжя було звільнено від нацисько-німецьких загарбників. Символічно, що свято визволення рідного міста співпадає зі святкуванням нашою країною Дня захисника України.

З роботами учнів художнього відділення Запорізької дитячої школи мистецтв №1 читачі та користувачі нашої бібліотеки можуть ознайомитися не вперше.

Рудченко Мілена, 12 р.  «Під дощем»

Майбутні художники постійно беруть участь в різноманітних заходах. Cвоє  оригінальне бачення, креативність і неповторність, можливість втілити в життя свої ідеї та задумки сучасні діти можуть якраз завдяки  небайдужим викладачам ЗДШМ №1.  Творчі наставники маленьких митців –  Бірюкова Світлана Миколаївна, Бойко Карина Миколаївна, Тимчишина Оксана Миколаївна – допомагають учням оволодіти знаннями в області образотворчого мистецтва, навчають дітей основам композиції, вмінню працювати з олівцями та фарбами…

Художнє відділення ЗДШМ №1 постійно бере участь у конкурсах і виставках міського, обласного та міжнародного рівня. Твори, представлені в нашій бібліотеці, стали переможцями різноманітних конкурсів.

Запрошуємо всіх відчути атмосферу свята, розділити з нами гарний настрій, отримати безліч позитивних емоцій, побачити знайомі і улюблені місця нашого міста такими, як їх бачать діти!

Обов’язково завітайте до нас!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *