“Несерйозні” дитячі книги

«Коли-небудь ви станете досить дорослими, щоб знову читати казки» – ці слова належать письменнику Клайву Стейплз Льюїсу.

Яскраві дитячі книжки викликають у мене  приємну  ностальгію за дитячими  емоціями, розслабленість, захват. Вам знайомі такі емоції?  Це велика майстерність написати легко, з гумором про дорослі проблеми.  Дитячі книжки нагадують нам, як можна розмовляти з дітьми, щоб вони чули нас, як на рівні дитини показати, що таке добро та зло. Ви читаєте дитячу літературу? Чи я одна така несерйозна і легковажна.

     Юрій Винничук. Цукровий півник.

Золотистий Цукровий Півник втікає з вітрини цукеркової крамниці, щоб потрапити до Хлопчика, якому він так сподобався. Але світ не завжди прихильний до наївних і трепетних героїв, тому на Півника чекає ціла навала непростих випробувань. «Цукровий Півник»,  як і «Історія одного поросятка», — дві вершинні казки Юрія Винничука, які зробили б честь будь-якій із світових літератур. Намалював казку улюблений ілюстратор української малечі Кость Лавро.

 

Серія книг «Перше NON FICTION читання»

Це знаменита дитяча серія англійського видавництва Оксфорд для тих дітей, які тільки вчаться читати. Вона складається з п’яти книг різних рівнів складності відповідно до розвитку читацьких здібностей дітей. Цікаві факти про все навколо, унікальні кольорові фотографії та малюнки, великий шрифт заохотять вашу дитину до читання та пізнання навколишнього світу.

https://www.ranok.com.ua/info-pershe-chitannya-non-fiction-veliki-tvarini-i-ne-tilqki-rivenq-1-22700.html

   Марія Жученко. Абетка монстрів              

Мало того, що в ній безліч незвичайних та унікальних монстрів, які ні крапельки не страшні і яких ніде крім цієї книги не зустріти, ще й є можливість в ігровій  формі повчити з дитиною алфавіт і цифри. А які імена у цих монстрів, автор явно має хороше почуття гумору, чого тільки коштує Ехіндей або Дралобяка.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *