Огляд журналів

  • Наука и техника №2,2018

– Истребительная авивция Германии была обязана французам. В  1916 году немцы начали охоту на французский истребитель «Ньюпоры». 22 мая французский пилот посадил свой биплан за немецкими окопами, вероятно, был просто напуган огнем с земли. Этот самолет был детально изучен для дальнейшего применения в самолетостроении.

Мороз Сергей. Истребитель-биплан по немецким понятиям.

– В интернете можно найти огромное количество информации о ледоколе Челюскин. С домыслами, разными датами, историями. Автор предлагает свою историю освоения Северного морского пути.

 « Челюскин» и великолепная семерка. Наталья Беспалова.

  • VOGUE (Вог) лютий, 2018

Ви готові до літа?  Ховайте подалі скромні спіднички – кофтинки та читайте  статтю «Конструктор СВОБОДЫ».  Глен Мартенс навчить як виглядати не скучно та модно.

 «Главные вещи – трансформеры в коллекции весна – лето 2018 Y/Project будто срослись на несколько предметов. Есть двойная куртка, которую можно носить как минимум семью способами, и рубашка с несколькими рукавами…завязала одну пару рукавов туго под горло, как столовую салфетку или воротник жабо. Их же можно пустить болтаться крыльями за спиной. Или завязать на талии.»

Стаття «Храм еды»  ознайомить з оригінальним способом  приготування риби. Без повара,без плити, – тільки заливається    розплавленим воском!!! Але це можливо тільки в Відні, в ресторані, який займає 10 місце в 50 – ці найкращих ресторанів світу.  В дегустаційний набір входять блюда, які приносять на протязі трьох годин. Які ці блюда і як вони подаються – в статті.

  • Marie claire українське видання. лютий,  2018

Зимова хандра завершується. Завжди хочеться всього нового навесні. Читайте про секрети успіху від жінок України. Хто знає, можливо якась історія надихне Вас на подвиг.

Візьміть в руки цей глянцевий, шикарно проілюстрований, пахучий ( бо там був малесенький пакетик парфуму) журнал. Створіть собі свято. Тільки не кажіть « де ж ті гроші брать» – просто насолоджуйтесь.  с.38

  • Власть денег, № 1-2, 2018.

Балачки про ціни, транспорт, погоду – набридло.  Розкажіть друзям як правильно пити ігристі вина – просекко, каву, ламбруско.  С. 42. Або ж обговоріть біотехнології. Про « домашні лабораторії»  які можна купити в інтернеті та експериментувати з генами. В Німеччині за такі експерименти за межами ліцензійованої лабораторії  можна отримати штраф 50 тис. євро і три роки в`язниці. С.51

Не обмежуйте себе переглядом новин з ФБ та ТВ. Читайте журнали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *