“Поцілунок шлю зіркам, що я живу на Україні!”

Мати такий голос, як у Ірини Соболевої – це мати божий дар!  Тому її сольний концерт  «З Україною  в серці» чисельні слухачі, тобто читачі Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва,  чекали ще у березні. Але Запоріжжя потрапило в червону зону і концерт співачки перенесли на травень.

За цей час Ірина обновила свій репертуар. В ньому з’явилося ще більше чудових пісень і всі вони про Україну.  Українські романси, народні пісні, такі добре відомі й улюблені   чергувалися з сучасними. Підспівували, плакали, посміхалися… Багато пісень про війну, яка зараз відбувається на Сході України.

«Нас не зламає холодна байдужість,

Нас зігрівають гарячі серця,

Тих, хто не здався і йшов до кінця…»

І це не випадково, її чоловік ветеран АТО, і сама Ірина – громадська активістка і волонтерка. Майже всі патріотичні події в місті не лишаються без її уваги.  Тому кожна пісня з уст Ірини Соболевої має патріотичний відтінок, наповнена щирою любов`ю до України , її свободи і незалежності.

«Ми збережемо свою Батьківщину

Наче лелеку з підбитим крилом…

Ми відбудуємо вільну країну…»,

Такі слова торкаються душі кожного присутнього на концерті  запорізької співачки. Більшість з гостей – волонтери. Їх назбиралась повна зала. Всі з квітами, цукерками.

«Стежина через гори й гай

Веде мене від рідного порогу,

Щастя кличе у дорогу…»

Півторагодиний концерт  Ірини Соболевої  виявився замалим для принишклих, занурених у музику і атмосферу людей , які скучили за заходами під час карантину.  Тому слухачі хотіли пісень ще і ще!

Зробили спільне фото.  Майже всі гості залишились на чаювання. Розмови за круглим столом  були про різне. Але головна тема обговорення  одна – Батьківщина, її сучасний стан, війна на Сході, анексований Крим та допомога, яку надають волонтери Запоріжжя.

Захід в бібліотеці відбувся з утриманням усіх карантинних норм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *