Прочитали, сподобалося!

 Макс Кідрук “Доки світло не згасне”.

Книжка варта того, щоб її прочитати. Особисто на мене вона справила неабияке враження! Захоплює з першої хвилини і тримає в напрузі до самого кінця.

З перших сторінок занурюєшся у бурхливе життя головної героїні Рути. Буденна історія життя поступово перетворюється на жорстоке безжальне випробовування (якщо це можна так назвати) для усіх героїв книги.

Роман викликав у мене багато різних емоцій і почуттів. З одного боку, порушуються гострі соціальні теми: підліткова вагітність, стосунки в сім`ї, самогубство.

З іншого, це цілковитий треш (наукові факти у поєднанні з вигадкою, але все цілком логічно: блукання у снах, дивні істоти, сновиди).

Спочатку, я думала, що це історія про вбивство та сімейні драми, але не зовсім. Тут усе дуже заплутано і багатошарово. Сюжет твору надзвичайно цікавий і оригінальний, події розгортаються стрімко, набираючи обертів. Поєднання фантастики, науки та жахіть виглядає цілком органічно. Закінчення роману – неочікуване та інтригуюче. І змушує читача поламати мізки над подальшою долею героїв.

Незвичайність книги у тому, що вона доповнена мобільним додатком, у якому ми можемо бачити у 3D форматі місцевість, де розгортаються події та читати історії деяких героїв. (Лідія Макарчук).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *