Прочитали, сподобалося!

Крістін Ханна ” Нічна дорога”.

Безсумнівно, один з кращих романів письменниці, читаючи який, ви отримаєте колосальне задоволення. Ця історія про материнство і кохання, мужність і надію, силу пробачити і залишатися людиною, навіть коли втрачено найдорожче, а життя лежить в руїнах.

Щаслива домогосподарка Джуд своє життя присвятила дітям-двійнятам Заку та Мії, як рідну прийняла найкращу подругу доньки – Лексі, дівчинку з неблагополучної сім`ї.

Але однієї літньої спекотної ночі, незадовго до випускного, життя героїв різко змінюється. В автокатастрофі гине Мія.

…Занурюється в безмір свого горя Джуд, і ,здається, ніколи не повернеться до чоловіка та сина, спокутує свою помилку у в`язниці Лексі (але те, що всередині страшніше в’язниці), мучиться своєю провиною Зак, втративши обох – найріднішу і найкоханішу…

Минає 6 років і маленька Грейс намагається зрозуміти: чому бабуся її не любить, де мама і навіщо покинула свою маленьку донечку? Дівчинка не має друзів, а татко дуже  багато працює і вчиться, у нього зовсім мало вільного часу. Тому Грейс  дуже рідко сміється, і щоб не пропасти в пустелі самотності, вигадала собі подружку, з якою ділиться  секретами і страхами.

Чи можна повернутися назад і в океані горя знайти острівці милосердя, і згадати те, що лишилося, а не те, що втрачено? (Світлана Чучко).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *