Прочитали, сподобалося!

Фредрік Бакман “Брітт-Марі була тут”.

Брітт-Марі любить порядок, завжди дотримується свого списку справ і не терпить несподіванок та змін…

Та одного разу її усталене життя карколомно змінюється, і вона опиняється у Богом забутому містечку Борг, що знаходиться на межі занепаду. А щоб ви зрозуміли рівень того занепаду, я скажу, що магазин, піцерія, автомайстерня, пошта, медичний центр знаходяться у одному приміщенні (бо криза і все скоротили!) І заправляє усім цим жінка в інвалідному візку, що любить прикладатися до пляшки.

Місто зустрічає Брітт-Марі вибухом її машини і ударом футбольного м‘яча по голові. Бо в місті є дитяча футбольна  команда. Ці скажені діти носять футболки задом наперед під час змагань, п‘ють газовану воду з бляшанки, мають чудернацькі прізвиська і весь час руйнують список її справ, а ще вони просто схиблені на футболі.

Команда є, а футбольного поля і тренера немає. Химерним збігом обставин їх тренером стає 63-річна Брітт-Марі, бо в місті не так багато дорослих, які б мали час на дітей…

А що з того вийшло, прочитайте в надзвичайно добрій, мудрій, зворушливій, смішній і, водночас, сумній книзі…  Прочитайте, щоб ще раз переконатися, що ніколи не пізно все почати заново, що всі зміни – на краще, а мрії – збуваються. (Світлана Чучко).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *