“Ритми осіннього настрою”:
концерт учнів ЗДМШ №3
До Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва завітали гості – юні музиканти. Вже не перший рік ми зустрічаємось і співпрацюємо з добрим другом нашої бібліотеки –Музичною школою №3. В цьому нам дуже допомагає викладач фортепіано та організатор концертів – Вікторія Іванівна Бутко. Кожного разу вона дарує нам зустріч з обдарованими учнями музичної школи. Цього разу до нас завітали Валерія Сверчевська, Мила Людва, Марія Комар, Вадим Заруба, Бушарова Поліна, Ірина Руднєва, Анастасія Куценко та Олександр Войко.
В Читальному залі Обласної бібліотеки для юнацтва лунала чарівна музика. Спочатку своїми досягненнями поділилися наймолодші учасники концерту – Маша, Міла і Валерія. В їх виконанні ми почули різні фортепіанні твори . Тут були і «Щедик», і «Їхав козак …», маленькі п’єси «Гвоздик та молоточок», «Розмова» та інші.
У виконанні Поліни Бушарової ми почули інвенцію Й.С.Баха. Вокальні твори «Гномики» та «Рибалка» пролунали у виконанні Насті Куценко та Вадима Заруби.
Іра Руднєва виконала для нас «Прелюдію» І. Пахельберга. У виконанні Сашка Войко ми почули етюд К. Черні та інвенцію Й.С. Баха.
І знову відбулося справжнє свято музики. Ніхто із слухачів не залишився байдужим.
Побажаємо маленьким артистам великих успіхів!