“Ритми осіннього настрою”: концерт учнів ЗДМШ №3

“Ритми осіннього настрою”:

концерт учнів ЗДМШ №3

До Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва завітали гості – юні музиканти. Вже не перший  рік ми зустрічаємось і співпрацюємо з добрим другом нашої бібліотеки –Музичною школою №3. В цьому нам дуже допомагає викладач фортепіано та організатор концертів – Вікторія Іванівна Бутко. Кожного разу вона дарує нам зустріч з обдарованими учнями музичної школи. Цього разу до нас завітали Валерія Сверчевська, Мила Людва, Марія Комар, Вадим Заруба, Бушарова Поліна, Ірина Руднєва, Анастасія Куценко та Олександр Войко.

В Читальному залі Обласної бібліотеки для юнацтва лунала чарівна музика. Спочатку своїми досягненнями поділилися наймолодші учасники концерту – Маша, Міла і Валерія. В їх виконанні ми почули різні  фортепіанні твори . Тут були і «Щедик», і «Їхав козак …», маленькі п’єси «Гвоздик та молоточок», «Розмова» та інші.

У виконанні Поліни Бушарової ми почули інвенцію Й.С.Баха. Вокальні твори «Гномики» та «Рибалка»  пролунали у виконанні Насті Куценко та Вадима Заруби.

Іра Руднєва виконала для нас «Прелюдію» І. Пахельберга. У виконанні Сашка Войко ми почули етюд К. Черні та інвенцію Й.С. Баха.

І знову відбулося справжнє свято музики. Ніхто із слухачів не залишився байдужим.

Побажаємо маленьким артистам великих успіхів!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *