Сім книг до свят

Вже мерехтять вітрини крамниць яскравими вогнями, спокушаючи знижками та акціями, красується ялинка на одному з найгарніших майданів міста, навіть морози вже “вдарили”. І якщо, попри всі старання торгівлі, влади і природи, у вас не виникає святкового піднесення, то прочитайте хоча б одну з цих книг. І ваш настрій зміниться на краще!

Почнемо з добре знайомого і улюбленого.

Е. Гофман “Лускунчик”

Святвечір Різдва – це завжди очікування чогось дивовижного, неймовірного, світлого і доброго.

“Лускунчик” – казка не тільки для дітей, а й для дорослих. Перегорніть сторінку і ви опинитеся у затишній квартирі радника медицини Штальбаума напередодні чудесних подій…

Г. Філдінг  “Щоденник Бріджит Джонс”

Перед Новим роком чого ми собі тільки не обіцяємо! Так само, як Бріджит Джонс, головна героїня роману! Вона планує кинути палити, схуднути, не тринькати грошей, не закохуватися в поганих хлопців, побудувати зрілі стосунки з відповідальним та надійним чоловіком.

Ця книжка – чудова нагода посміятися і критично поглянути на себе.

Д. Сільвер  “Одного разу на Різдво”

Для романтиків, що вірять у кохання з першого погляду і різдвяні дива.

Лорі зустріла своє кохання на автобусній зупинці. Усього один погляд, а серце вже шалено калатає…

Через рік, на різдвяній вечірці подруга Сара знайомить Лорі зі своїм хлопцем Джеком, у якому Лорі впізнає незнайомця з зупинки, якого так шукала…

 Д. Глаттауер “Різдвяний пес”

Забавна історія кохання на фоні різдвяної комедії про неймовірно лінивого пса Курта, та його господаря Макса, переконаного холостяка, який ненавидить Різдво і вирішує полетіти на Мальдіви. Але куди подіти Курта?

Катрін, єдина улюблена дочка своїх батьків, наближається до свого 30-річчя і не має чоловіка!

А тут на обрії з‘являється Курт зі своїм дивним господарем.

Знайомство відбулося 5 грудня. До Різдва лишалося усього 19 днів…

Львів. Смаколики. Різдво.

А ця збірка для тих, хто любить Львів.

У цьому місті немає жодного вільного столика в кав`ярні на свята, звідусіль чути різні мови, діалекти і говірки. Львів радо приймає кожного.

Збірка красивих, щирих, дивовижних історій українських письменниць.

А ще я хочу додати до цього списку книгу, яка не про Різдво і не про Новий рік, але вона про добро, кохання, людяність, надію і, взагалі, одна з кращих, які доводилося читати.

Д. Гарріс “Шоколад”

У маленькому французькому містечку – карнавал. І саме у цей час у ньому з‘являються дві дивні особи: Віана Роше, жінка, чиє волосся пахне вітрами далеких країв і Анук, її 6-річна донька.

Віана відкриває шоколадну крамничку, де готує шоколад на усякий смак. Ця дивовижна жінка здатна підібрати ключик до будь-якого серця, бо вона має чудовий дар – вгадувати потаємні бажання людей, та лікувати всі печалі солодкими ласощами. Та чи зрозуміє вона, нарешті, свої власні бажання?

І, навіть, якщо ви дуже зайнята людина і не маєте часу читати роман, то прочитайте, принаймні, оповідання Макса Кідрука “Сюрприз”!

Молодий батько вирішив влаштувати 6-річній доньці сюрприз, випадково побачивши оголошення. Ідея була просто феєрична! Дід Мороз спускається з даху і залазить до квартири через вікно! Разом з подарунком! А виконавці – хлопці, що займаються утепленням квартир у висотках.

“Діда Мороза ми з Сонею почули метрів за триста від під‘їзду. Хоча я не одразу зрозумів, що це наш Дід Мороз. Спершу я почув, як хтось у будинку незносно репетує та матюкається. І просить його зняти…”

І далі, можете собі уявити, але краще прочитайте! (Світлана Чучко).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *