“Стежками цифрової графіки”: виставка-вернісаж художніх творів учнів гуртка комп’ютерного дизайну «Градієнт»

“Стежками цифрової графіки”

Несприятлива дощова погода, яка несподівано прийшла в Запоріжжя 13-го травня, не завадила учням гуртка комп’ютерного дизайну «Градієнт» ПНЗ ЦДЮТ Шевченківського району відвідати Запорізьку обласну бібліотеку для юнацтва. Рано вранці хол бібліотеки, в якому виставлені художні роботи учнів – юних художників – наповнився дитячим сміхом і радісними вигуками. Навперебій школярі емоційно ділилися враженнями від побаченого. Вперше їх роботи були виставлені для показу в нашій бібліотеці. Керівник гуртка і творчий наставник маленьких митців – Надія Костянтинівна Чепіга – з гордістю презентувала роботи своїх учнів. Тут все зійшлося: педагог, який прагне навчити своїх учнів всьому, що вміє сама, і учні, які палають бажанням оволодіти мистецтвом комп’ютерної графіки і живопису.

Незважаючи на те, що для багатьох школярів неділя-єдиний вихідний день, недільні заняття в гуртку не пропускає, практично, ніхто. Створення художньої роботи на комп’ютері – процес дуже трудомісткий і кропіткий. На створення однієї роботи йде не один тиждень, а іноді – і не один місяць. Але коли є бажання і величезна зацікавленість, це не стає перешкодою.

Співробітники бібліотеки провели для вихованців Центру творчості екскурсію по бібліотеці. І різноманітність, і кількість зібраної на абонементі бібліотеки літератури вразили не тільки дітей, а й їхніх батьків. Ті, хто раніше не був знайомий з нашою бібліотекою, з радістю стали нашими читачами. Діти познайомилися з бібліотечними каталогами, навіть самі спробували за їх допомогою розшукати відомості про потрібну їм літературу. Додому і діти, і дорослі повернулися з книгами, які обрали для себе на книжкових полицях.

Читальний зал бібліотеки справив на юних митців незабутнє враження. Книги з мистецтва, а саме, з комп`ютерного дизайну і малювання, надовго прикували до себе їх увагу. Щось із побаченого було їм вже знайоме з практики занять в гуртку, а щось підказало нові ідеї для творчості. І неважливо, що художники дуже юні, головне –  їх прагнення навчитися новому і непідробний інтерес до мистецтва. І хто знає, може у нас в гостях побували майбутні всесвітньо відомі дизайнери або видатні художники ?!

Бажаємо вам успіхів, молоді таланти!

 

“Осінь” Пустовіт Поліна, 14 років
“Киця” Песоцька Софія, 8 років
“Меланхолічний настрій” Белевітіна Анастасія, 14 років
“Мрії” Ніколаєва Валерія, 10 років
“Бережімо разом!” Песоцька Софія, 9 років
“Друзі” Токмак Ярослав, 9 років

 

“Наша Леся” Дітковський Данило, 16 років
“Просто небилиці” Фоменко Анастасія, 14 років
“Пронизливий погляд” Мартинов Юрій, 15 років
“Колібрі” Єрохін Данило, 14 років
“Наймудріша” Бобровський Ілля, 8 років
“Охоронець” Мартинов Юрій, 16 років
“Подорож” Єрохін Данило, 14 років
“Фламінго” Песоцька Софія, 9 років, Звєрєва Наталя, 9 років
“Квіти для матусі” Єрохін Данило, 14 років
“Яскрава країна” Усенко Данило, 11 років
“Рідні краєвиди” Югаєва Катерина, 14 років
“Яскрава подорож” Шапран Михайло, Безручко Назар, 8 років
“Думки” Калмикова Аліна, 9 років, Калмиков Максим, 7 років
“Троянди” Фомічов Олексій, 9 років


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *