Запоріжжя долучилося до Всесвітньої події – «Листи до неба»

Долучитись до Всесвітньої події «Листи до неба» запоріжці можуть у Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва. Кожний охочий може вкласти записку зі своїми найзаповітнішими бажаннями у спеціальну скриньку.

Проєкт започаткували представники української діаспори в Ізраїлі. 8-го листопада вони відвезуть скриньку до Єрусалима і вкладуть у Стіну плачу. Також, до цієї події планують долучитися Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека та деякі вищі навчальні заклади. Відвідувачі Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва вже склали в скриньку свої перші звернення.

Суспільне Запоріжжя

Олена Степаненко, директорка міжнародного БФ “Україна-Ізраїль-Транзит”

Директорка міжнародного БФ “Україна-Ізраїль-Транзит” Олена Степаненко говорить, що долучитися до події може кожен: “можна написати ці листи в електронному вигляді й розмістити на нашому сайті. Наші друзі, наша діаспора, громадська організація «Ізраїльські друзі України» з радістю та любов’ю віднесуть ці листи до Стіни плачу“.

Суспільне Запоріжжя

Антоніна Беседіна, бібліотекарка Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва

Бібліотекарка обласної бібліотеки для юнацтва Антоніна Беседіна говорить, що в рамках співпраці з фондом це вже не перше їхнє починання, що користується попитом у читачів бібліотеки. “Моя особиста участь полягає в тому, що я нашим читачам розповідаю про цю подію, як вони можуть долучитися до неї, а потім подивитися, як ці листи будуть вкладатися в Стіну Плачу. Тобто, до конференції – буде проводитися он-лайн конференція.”

Джерело: https://suspilne.media/69158-zaporizza-dolucilosa-do-vsesvitnoi-akcii-listi-do-neba/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *