Зверніть увагу!

Робін Шарма “Лідер без титулу”.

Робін Шарма – один з найшанованіших у світі експертів з питань лідерства, автор бестселеру “Монах, який продав свій “Феррарі”.

У 12 років він втратив своїх батьків, а з ними – упевненість у своїх силах і мету. Згодом, опинившись в армії, пройшов усі жахи Іраку. Коли повернувся, зрозумів, що знову сам по собі. Життя втратило сенс, часом хотілося померти.

Аби заробити на життя, пішов працювати у книжкову крамницю. Працівник з нього був ще той… З колективом не ладив, працював аби як.

Все змінилося одного осіннього дня, коли до крамниці завітав незнайомець, дивакуватий чоловік, який своїм зовнішнім виглядом нагадував Альберта Енштейна, що на тій, відомій на увесь світ фотографії, де геній жартома показує язика. Томмі Флінн відкрив Робіну абсолютно нове ставлення до життя і роботи, допоміг усвідомити, що складнощі приховують у собі необмежені можливості, одержима та невпинна самоосвіта – це одна з найкращих тактик виживання для людини, яка переживає неспокійні часи.

А далі – розповідь про те, що сталося з автором і про неймовірних людей, яких він зустрів.

У книзі просто і цікаво викладено надзвичайно людяні та ефективні принципи філософії лідерства без титулу.

“Про лідерство написано тисячі книжок, однак прочитати досить одну, саме цю”. (Метью Мей, автор книги “У гонитві за елегантністю”, кращої іноваційної книги за версією журналу Business Week).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *