Прочитали, сподобалося!

Мішель Бюссі “Літак без неї”.

Мішель Бюссі – один з найвідоміших авторів детективів у Франції. Роман “Літак без неї” став світовим бестселером, перекладений 20 мовами.

В далекому 1980 році літак, що летів рейсом Стамбул-Париж зазнав катастрофи, вижив один-єдиний пасажир – тримісячне немовля. Дві родини – Вітралів і де Карвілів впевнені, що це саме їх онука. Під час судового процесу дівчинку віддають бідній родині Вітралів. Але багаті де Карвілі так легко не здадуться, бо мають для цього кошти і неабияке завзяття. Вони наймають детектива, який впродовж 18 років збирає різні докази і веде щоденник. В 1980-му ще не робили тест на ДНК, тому справа стала такою затяжною.

Коли дівчині виповнилося 18 років, детектив віддав їй щоденник, сповнений таємниць, а після цього був убитий. Вбивство чи самогубство? Загинуло ще кілька людей з його близького оточення. Що ж то за страшні таємниці були на сторінках того щоденника і чия насправді ця дівчина?

Але, шановні читачі, якщо ви думаєте, що варіантів може бути тільки два, то помиляєтесь. Справжній майстер детективного жанру завжди знайде чим вас здивувати! (Тетяна Білан).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *